X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
Menu
košík
0
kategorie

Výkup Čtyřlístků

Máte  pro mě "neodolatelnou"  nabídku na odkup svých Čtyřlístků ve sběratelském stavu? Přečtěte si prosím nejprve pár řádků níže, možná si vzájemně ušetříme spoustu času.

 

Tyto webové stránky neslouží k výkupu a následnému prodeji Čtyřlístků. Jedná se o nabídku Čtyřlístků ze soukromé sbírky soukromého sběratele.

 

Nabídky na odkoupení sbírek či  jednotlivých Čtyřlístků dostávám několikrát týdně a naprostou drtivou většinu z těchto nabídek odmítám. 

 

Jelikož nabízím jen Čtyřlístky ve velice dobrém stavu, před učiněním nabídky se prosím ujistěte, zda Čtyřllístky, které nabízíte, jsou ve sběratelském stavu. Než mi napíšete, doporučuji provést tyto tři jednoduché kroky.

 

 

1) Zkontrolujte stav. Sběratelský stav znamená: Čtyřlístek má  všechny stránky originální a zcela nepoškozené, výslovně tedy: nechybí mu desky  ani jiné stránky, neobsahuje kopie listů, nebyl nikterak lepený ani opravovaný, není počmáraný (vyjma max. vyluštěných křížovek), není natržený či jinak poškozený politím, ušpiněním, zmuchláním apod. a především nebyl svázaný do vazby (takové časopisy byly natrvalo poškozeny). Je tedy Vaše sbírka skutečně ve sběratelském stavu? Hurá! Patříte mezi několik málo jednotek procent lidí, kteř mi zaslali svou nabídku.

 

2) Získejte představu o ceně. Nejprve si zjistěte, kolik byste dostali za Vaše Čtyřlístky jinde, třeba u jiných sběratelů nebo v antikvariátu, budete tak mít reálnou představu o výkupní ceně. Ne, výkupní cena se opravdu nerovná cena uvedená na mém e-shopu minus 10 %.

 

3) Zašlete celkovou fotku Vaší sbírky + to nejvzácnější nafoťte detailně, aby bylo zřejmé, v jakém stavu  je.

 

4) Napište Vaši představu o celkové ceně sbírky / jednotlivého čísla.

 

Uveďte Vaše kontaktní telefonní číslo a město, odkud jste. Následně se Vám určitě brzy ozvu.


Při nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudu na nabídky prodeje reagovat, děkuji tímto za pochopení.