X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
Menu
košík
0
kategorie

Výkup Čtyřlístků

Tento e-shop neslouží k výkupu a následnému prodeji Čtyřlístků. Jedná se o nabídku Čtyřlístků ze sbírky soukromého sběratele. Čtyřlístky vykupuji jen zcela výjimečně.

 

Jelikož nabízím jen Čtyřlístky ve velice dobrém stavu, před učiněním nabídky se prosím ujistěte, zda Čtyřllístky, které nabízíte, jsou ve sběratelském stavu. Než mi nabídnete svoji sbírku k odkupu, doporučuji provést tyto jednoduché kroky:

 

1) Zkontrolujte pečlivě stav. Sběratelský stav znamená: Čtyřlístek má  všechny stránky originální a zcela nepoškozené, výslovně tedy: nechybí mu desky  ani jiné stránky, neobsahuje kopie listů, nebyl nikterak lepený ani opravovaný, není počmáraný (vyjma max. vyluštěných křížovek), není natržený či jinak poškozený politím, ušpiněním, zmuchláním apod. a především nebyl svázaný do vazby (takové časopisy jsou nevratně poškozeny).

 

2) Získejte představu o ceně. Nejprve si zjistěte, kolik byste dostali za Vaše Čtyřlístky jinde, třeba v antikvariátu nebo na internetu, budete tak mít reálnou představu o výkupní ceně.

 

3) Zašlete celkovou fotku Vaší sbírky + nejvzácnější časopisy nafoťte detailně, aby bylo zřejmé, v jakém stavu Vaše sbírka je (můžete tak učinit přes kontaktní formulář (http://www.starectyrlistky.cz/page/kontakty/2) nebo přes WhatsApp (724 734 535).

 

4) Napište Vaši představu o celkové ceně sbírky / jednotlivého čísla.

 

 

Uveďte prosím Vaše kontaktní telefonní číslo a město, odkud jste. Následně se Vám určitě brzy ozvu.


Při nesplnění některého z výše uvedených kroků nebudu na nabídky prodeje reagovat, děkuji tímto za pochopení.